Vymena naplni

1996-2001

Moderátor: yogifrenk

Uživatelský avatar
mates5710
Příspěvky: 136
Registrován: pon 07. lis 2011 19:45:48
Bydliště: Ustecky kraj

Vymena naplni

Příspěvek od mates5710 »

Cus vsichni zjistil sem ze po 6tis km na merce oleje v motoru ani pamatka po oleji auto nekouri nikde nic netece voda je cista, jak je to u Vas

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Vymena naplni

Příspěvek od yogifrenk »

mates5710 píše:Cus vsichni zjistil sem ze po 6tis km na merce oleje v motoru ani pamatka po oleji auto nekouri nikde nic netece voda je cista, jak je to u Vas
zdarec,vypada to,ze mas nizke tlaky,kup si roztok na zaliti skrabancu,leje se to do mot oleje a ucinek poznas cca za 800km,taky mi utikal olej pres pisty ,byly tam vule a tet nic,zvysil se vykon jak hrom,neveril jsem,jaky to ma ucinek koukal jsem fakt,lahvicka vyjde na cca 260kczatesni to vule a skrabance v motoru,pozvolnym ukladanim micro castic kovu na steny motoru-takto mi to popsal prodejce a mel pravdu ;)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
mates5710
Příspěvky: 136
Registrován: pon 07. lis 2011 19:45:48
Bydliště: Ustecky kraj

Vymena naplni

Příspěvek od mates5710 »

Yogi asi je to tak ale pri sto tis km podle
Diagnostiky asi nestocenejch mozna ju muzu to tam nalit ale jestli muzes posli mi prosim jak se to jmenuje. Co ty podlozky jak to udelame?

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Vymena naplni

Příspěvek od yogifrenk »

mates5710 píše:Yogi asi je to tak ale pri sto tis km podle
Diagnostiky asi nestocenejch mozna ju muzu to tam nalit ale jestli muzes posli mi prosim jak se to jmenuje. Co ty podlozky jak to udelame?
http://www.eoleje.cz/katalog/aditiva-a- ... 200ml.html ty podlozky padaji,dam ti vedet,jak bude nejaka zmena ju,pokud si to obednas,tak napis.Ps u tech km nemas nikdy zadnou jistotu,lidi jsou velmi sikovni :twisted:
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Partyzan
Příspěvky: 31
Registrován: pon 02. dub 2012 21:22:27
Bydliště: Hradec Králové

Vymena naplni

Příspěvek od Partyzan »

Tak mi došla kapalina ve spojce, což jsem zjistil tím, že nešlo řadit (dostal se tam vzduch). Stačilo odsát ventilem zbylou kapalinu a dolil jsem to normální brzdovou kapalinou. Teď už to šlape zas jak hodinky.
Yogi, taky mi utíká olej. Fakt ten přípravek pomohl, nebo to máš placebo efekt? :D
Honda CR-V 1998 94kW

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Vymena naplni

Příspěvek od yogifrenk »

Reknu ti uprimne ze jsem se prvni tomu prodejci vysmal,ze zacatku zadna zmena,ale po ujeti cca 800km jsem to zacal dost poznavat,stavil jsem se za nim a ferove se mu omluvil a pripravek pochvalil,hold,vlastni zkusenost je k nezaplaceni,me to pomohlo a zvysil se vykon a hlavne olej se mi us nestraci,musis to zkusit,me to fak pomohlo,mam obednane dalsi tri,do meho fiata marea 2,4jtd 96kw pro mou zenu ford galaxi 1,9tdi 84kw a pro tchynku citroen xantia 1,8i 74kw vyplati se mi to,bo vim ze to fakt funguje,je samozrejme blbost to lit do motoru ktery ma nalitano kolem 70tis.tam to nema co zatesnit,pouziti je pro naftu i benal,zkus googel a precti si o tom víc chlape,není to zas tak drahe ;)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Partyzan
Příspěvky: 31
Registrován: pon 02. dub 2012 21:22:27
Bydliště: Hradec Králové

Vymena naplni

Příspěvek od Partyzan »

Ok, zkusím to. Díky za tip :)
Honda CR-V 1998 94kW

Uživatelský avatar
mates5710
Příspěvky: 136
Registrován: pon 07. lis 2011 19:45:48
Bydliště: Ustecky kraj

Vymena naplni

Příspěvek od mates5710 »

Tak Lubrifilm nalit a najeto asi 700km zatim moc nevim ale porovnam to až povezu dva kone stejnou trasou

Odpovědět