Jen se rozepsat

1996-2001

Moderátor: yogifrenk

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

Jen se rozepsat

Příspěvek od kutil »

Ahoj jsem spátky s novými fintami mluvil jsem s kolegou má suzuki vitara 1600 spotřeba okolo 9l a na zadním odkládacím platě solarní dobíječku akumulátoru super vychitávka určitě si ji koupím říkal že vozí ledničku a vpohodě to stačí dobíjet když je auto vypnuté ,u mě stačí nechat hrát rádio a mam problemy to natočit :lol:

Uživatelský avatar
Bert
Příspěvky: 45
Registrován: ned 31. črc 2011 10:31:48
Bydliště: Středočeský kraj

Jen se rozepsat

Příspěvek od Bert »

Ahoj
Ve čtvrtek si jedu pro cvrčka r.v.98 po prvním majiteli a už se nemůžu dočkat :) . Budu to hned dávat do plynu tak jsem na to moc zvědavý,ještě jsem plyn neměl. Toto bude má třetí Honda v pořadí jako první jsem měl Integru 1.6 sice starší ale super žádné problémy potom jsem přešel na Civic 1.4i to byl mazlík :) následně jsem byl Hondě nevěrný ale to už skončilo nedám na ně dopustit.
Tak to v krátkosti na seznámení :) , budu průběžně informovat jaké závady najdu ( doufám že jich bude minimum ) nechám udělat rozvody , výměnu náplní , překontroluju stav brzd. obložení a dál se uvidí :)
Bert 68 s CR-V 98

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Jen se rozepsat

Příspěvek od yogifrenk »

vitam te na foru,doufam ze budes s auti zpokojen stejne jako ja :mrgreen: odkud vlastne jsi?
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Bert
Příspěvky: 45
Registrován: ned 31. črc 2011 10:31:48
Bydliště: Středočeský kraj

Jen se rozepsat

Příspěvek od Bert »

Ahoj
Děkuji za uvítání :) . Jsem ze středočeského kraje mezi Mělníkem a Roudnicí nad Labem.
Bert 68 s CR-V 98

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Jen se rozepsat

Příspěvek od yogifrenk »

dalsi chlap.ktery je minimalne 300km od ostravy :mrgreen: Melnik znam osobne me ale prijemne a Roudnici nad Latem taktez tam jsem zase po urazu co se mi stal v Melniku zase lezel,ale to tady nepatri :twisted: jinak s tim plynem dobra volba,taky ho mam na plyn a jen spokojenost ;)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

Jen se rozepsat

Příspěvek od kutil »

Take tě zdravím stím LPG dobrá volba stim má yogifrenk skušenosti a určitě tam dej pneu jake tam mají dava rozměrově výrobce jinak budeš často dělat čepy a odrazí se to na spotřebě

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Jen se rozepsat

Příspěvek od yogifrenk »

ať mi nikdo neříká,že jezdi tolik CR-V ček a nikdo se tady nepřihlásí,přitom tak supr auta vlastní jen supr lidi :mrgreen: 8-) tak doufám,že se to tady trošku oživit :D
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Bert
Příspěvky: 45
Registrován: ned 31. črc 2011 10:31:48
Bydliště: Středočeský kraj

Jen se rozepsat

Příspěvek od Bert »

Chce to čas oni si najdou cestu k nám :) .
Bert 68 s CR-V 98

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

Jen se rozepsat

Příspěvek od yogifrenk »

je neuveritelne,kolik cvrčku dene potkava,kdyby byli vsichni registrovani,to by byli sraziky :mrgreen: 8-)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Bert
Příspěvky: 45
Registrován: ned 31. črc 2011 10:31:48
Bydliště: Středočeský kraj

Jen se rozepsat

Příspěvek od Bert »

:twisted: to jo ,doufám že i budou :)
Bert 68 s CR-V 98

Odpovědět