ventilator topení

1996-2001

Moderátor: yogifrenk

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

ventilator topení

Příspěvek od kutil »

Zdravím jsem novopečeným majitelem hondy cr-v r.v.1998 je pěkná ale má také mouchy nesvítí hodiny a ventilator topení se točí pouze na plný výkon jakmile ho stahnu zastaví jestli by mi pomohl některý zeskušenějších kolegu děkuji

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

ventilator topení

Příspěvek od yogifrenk »

cus ,me taky ty hodiny blbnou,je to asi bolest cvrčku,ale kouknu na to a pak dam vedet ;)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

ventilator topení

Příspěvek od yogifrenk »

mel jsi pravdu,jednoducha demontaz hodin :) mel jsem to v displeji ktery je pritlacen pres tisttak,potahl jsem to tuhou a hodiny kupodivu funguji :mrgreen: ovsem nevim jak dlouho budou,musim jeste vymenit olej v diferaku a i motorovy i vsechny filtry,jaky pouzivas olej tam i tam
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

ventilator topení

Příspěvek od kutil »

Ahoj ještě sem oleje neměnil ale vím že v motoru je 10W40, ale co je v převodovce a zad.diferaku nevím ale zjistím :P

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

ventilator topení

Příspěvek od kutil »

Tak v motoru mám 10W40 ale v převodovce nevím a v zadním diferencialu take nevím jestli někdo ví jaký olej použít budu rád našel sem nějaké označení ale nikde sem ten olej nenašel jestli někdo s kolegu ví jaký olej použít do CRVéčka do převodovky a diferencialu dejte info děkuji

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

ventilator topení

Příspěvek od yogifrenk »

tak hodiny o5 nejdou,zkusim sehnat podobne,bo us na to nemam nervy :evil:
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

ventilator topení

Příspěvek od yogifrenk »

Kutil ahoj,odkud jsi?byl jsem na dovolene,pocasi na pi....ale decka se vyblbli a i ja s manzelkou jsme si odpocinuli :geek: kam ficis ty :?:
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

ventilator topení

Příspěvek od kutil »

Ahoj yogifrenku Já sem s Jirkova a na dovču se chystám až v září bo dělám v zemědělství a sou žně ale tu rybařinu na podzim si nenechám ujít nevíš náhodou jakej olej do převodovky a zad. diferáku? na ty hodiny sem volal někam k Brnu to tel. číslo už bohužel nemám a odkud jseš Ty?

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

ventilator topení

Příspěvek od yogifrenk »

vubec nemam poneti kde Jarkov je :mrgreen: ale kouknu na mapu,ja jsem z Ostravy,jzd pecka,nekdy se domluvime a prijdem te navstivit do prace,ten olej zjistim zitra a napisu ti,snad to stihnu
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

kutil
Příspěvky: 143
Registrován: ned 29. kvě 2011 22:00:35

ventilator topení

Příspěvek od kutil »

ahoj ted sem přišel s práce to je for JZD pecka ty dělaš v zemědělství? ja sem našel číslo na vrakáč 602 696115 třeba ti poradí já mám maníka televiz, opraváře a ty moje nechám opravit když to klapne máš je u mne snad je opraví :roll: Ten JIRKOV okr CHOMUTOV severní čechy

Odpovědět