dálkový ovladač

1996-2001

Moderátor: yogifrenk

David
Příspěvky: 124
Registrován: ned 16. říj 2011 18:06:59

dálkový ovladač

Příspěvek od David »

nevíte někdo,jestli se dá nějak nahradit dálkáč.Když jsem auto kupoval, majitel ho neměl.v hondě jsem se ptal a jednotku tam mám.Ale dálkáč by stál asi do 5000,- .Dá se to řešit jinak? :roll:

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

dálkový ovladač

Příspěvek od yogifrenk »

já to řešil novým centrálem i s alarmem,vyšlo me to na cca 750kč funguje dobre ,jsem spokojený :twisted:
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

David
Příspěvky: 124
Registrován: ned 16. říj 2011 18:06:59

dálkový ovladač

Příspěvek od David »

zapojoval jsi si to sám? Taky jsem zvažoval dát tam novou jednotku.Stoji kolem 500.Ale nevím jak je to,když to napojím na stávající co je někde ve dveřích řidiče

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

dálkový ovladač

Příspěvek od yogifrenk »

da se rict ze sam,ale mel jsem u sebe kolegu,ktery mi s tim pomohl,jen tam byl trosku problem,protoze tam nebyl propoj s jednim motorkem na el.central,tak jsem musel jeden dokoupit,cena 150kc a doba 4hodinky,ale nebyl tam cesky preklat,takze jsem mu to musel prekladat pres googel v telefonu,bylo to v madarstine takze i sranda:)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

David
Příspěvky: 124
Registrován: ned 16. říj 2011 18:06:59

dálkový ovladač

Příspěvek od David »

a napojoval si to do dveří řidiče? Myslím tu jednotku.Chci to nějak vyřešit.Hlavně na zimu, když zamrznou zámky.

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

dálkový ovladač

Příspěvek od yogifrenk »

si si,je to u řidiče,nema to jednotku,jednotku dělá ten nový centrál,je to i s alarmem,ten motorek u řidiče je propojený s ostatními,reaguje na impuls z toho celého setu,byl to docela mazec,nevim ale,jestli to je u každého cvrcka stejně,docela jsem koukal :!: :o a důvod montáže byl ten,ze během dvou měsíců mi nějaké zvířata vybrali auto,ale úplně do čista i cd brylky nabíjecky prostě i věci ,které jsou neprodejne,někdo me chtel hodne vytočit :evil:
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Partyzan
Příspěvky: 31
Registrován: pon 02. dub 2012 21:22:27
Bydliště: Hradec Králové

dálkový ovladač

Příspěvek od Partyzan »

Ahoj Honďáci!
Konečně jsem se dopátral fóra pro mou šikmookou slečnu a tak se rád přidávám do vašich řad.
Zaujal mě ten alarm s dálkovým centrálem, co tu zmiňoval yogifrenk. Můžeš k tomu dát prosím nějaké info, kde to sehnat a jak to namontovat?
Díky moc
Honda CR-V 1998 94kW

yogifrenk
Moderátor
Příspěvky: 403
Registrován: úte 21. čer 2011 13:33:07
Bydliště: Ostrava

dálkový ovladač

Příspěvek od yogifrenk »

Partyzan´-ahoj chlape,vitej ,jmenuje se THUNDER CA 103 je tam pripojeni snad na vsechno,co pripojit jde,vcetne automatickeho zavreni oken pri zamknuti,je to madarsky vyrobce a vysel me na 700kč :mrgreen: koupil jsem ho v Ostrave cca rok z-5 a slape jak hodinky ;)
čtyři nohy je jistota s hondou cr-v r.v.97 LPG 95kw

Uživatelský avatar
Partyzan
Příspěvky: 31
Registrován: pon 02. dub 2012 21:22:27
Bydliště: Hradec Králové

dálkový ovladač

Příspěvek od Partyzan »

Člověče, úplně jsem to přehlíd. Díky za info.
Našel jsem to v jedinym eshopu zde: http://www.nejautodoplnky.cz/index.php? ... prod_id=12
Je to ono? A co montáž, jsou tam nějaký úskalí, zvládnu to namontovat? :D
EDIT: Aha, tys to všechno popsal o pár postů zpět, jsem slepej.
Ten ovladač je zde http://autoklicecz.cz/produkt/k209-hond ... ani-honda/.
Všechna CR-V od roku 1997 do 2001 mají s centrálem i přijímač na dálkové ovládání. Takže stačí dokoupit ovladač za ty nekřesťanské peníze a bude to fungovat. Jen ten alarm bych taky chtěl, takže nevim, zda nebude lepší ten Thunder. Ale zase se bojim rejpat v autě :/
Naposledy upravil(a) Partyzan dne sob 07. dub 2012 3:17:09, celkem upraveno 2 x.
Honda CR-V 1998 94kW

David
Příspěvky: 124
Registrován: ned 16. říj 2011 18:06:59

dálkový ovladač

Příspěvek od David »

yogi tobě do dovírá i okna?Já jsem našel na netu originál ovladač pro crv.stoji kolem 1200.-

Odpovědět