Využívání služebního automobilu

2007---
Odpovědět
Jan001

Využívání služebního automobilu

Příspěvek od Jan001 »

Tak mi zaměstnavatel nabídl k mému povýšení ještě na využívání firemní vozidlo a že ho můžeu využívat i k soukromým účelům. Nejdříve mě to nadchlo, ale pak jsem si o tom něco přečetl a třeba na http://kralmotoru.cz/media/sluzebni-aut ... rome-ucely píšou, že když je vám takto svěřeno firemní vozidlo, tak je vám strhávána určitá částka, zpravidlo 1% z pořízovací ceny, z vašeho hrubého platu. Což se mi zase nijak extra nelíbí. To že mi dá 10 let starý auto a ještě mi bude strhávat 1.500 Kč měsíčně se mi nějak nezdá. Šli byste do toho?

samuelddarden

Re: Využívání služebního automobilu

Příspěvek od samuelddarden »

i am too glad to share my knowledge here with colleagues.

trappybee

Re: Využívání služebního automobilu

Příspěvek od trappybee »

I have tried many solutions to fix my dry hair problems for years on end. From expensive shampoos and conditioners to all-natural ointments and balms. Nothing seemed to work. And then I was told by a friend to go to this website and play among us for free as a remedy for my hair and in less than two weeks, my hair was no longer dry, to say the least. I was so glad that I found this tip here so that I can share it with all my friends having the same problem with their unblocked space games.

Odpovědět